7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Otto B. de Kat (1907-1995)
aquarel, gesign. r.o., 1980, herkomst: Kunsthandel M.L. de Boer, 22 x 30 cm.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140