7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
doek, gesign. r.o., '47, 130 x 102 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 600 - € 1,200
Current bid: € 875
Hammer Price: € 875