7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
doek, gesign. r.o., '62, 55 x 71 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 525
Hammer Price: € 525