Friso ten Holt (1921-1997)
Boot in de haven van Concarneau
doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340