Henri van der Stok (1870-1946)
board, gesign. r.o., '31, 40 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320