Adrianus Johannes van 't Hoff (1893-1939)
inkt en aquarel op board, ongesign. herkomst: Kunsthandel Buffa, 60 x 50 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 340
Hammer Price: € 340