7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
Landschap bij Mirabelle, Frankrijk
doek, gesign. r.o., 46 x 38 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100