7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
Staand vrouwfiguur op het strand
aquarel, gesign. r.o., '64, 73 x 53 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 140 - € 240
Current bid: € 160
Hammer Price: € 160