Friso ten Holt (1921-1997)
Landschap bij Mirabelle, Frankrijk
doek, gesign. r.o., 46 x 38 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100