9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
Holland, eikenhouten boekenkast, ca. 1800,
met timpaanvormige kap en twee deuren. Het geheel versierd met gestoken medallion, guirlande, strikwerk en rozetten. Mogelijke herkomst Felix Meritis
br. 118, h. 250, d. 38 cm
Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400