9e zitting - Vrijdag 3 mei 14:00 uur: 8000-8072 - Antieke en klassieke grote meubelen
Engeland, mahoniehouten vitrinekast, Edwardian, vroeg 20e eeuw,
met twee deuren, gestoken fries en vrijstaande, deels gecanneleerde kolommen op de hoekstijlen
br. 132, h. 149, d. 40 cm
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160