Catalogusnummer: 8008
Holland, eikenhouten boekenkast, ca. 1800,

met timpaanvormige kap en twee deuren. Het geheel versierd met gestoken medallion, guirlande, strikwerk en rozetten. Mogelijke herkomst Felix Meritis

br. 118, h. 250, d. 38 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400