8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7533
Frankrijk, verguld bronzen drielichts kaarsenkroon, Empire, 19e eeuw
met kristallen pegels
h. 58 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420
Hamerprijs:
€ 420