8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 7534
Wit glazen eierlamp, 19e eeuw,
met verguld gietijzeren duif
diam. 27 cm
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200
Hamerprijs:
€ 200