Roel Frankot (1911-1986)
doek, gesign. l.o., '55, 50 x 40 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460