Constande de Nerée tot Babberich - van Houten (1851-1882)
board, gesign. l.o., 49 x 35 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 550
Hammer Price: € 550