Gerard Sluyter (1901-1985)
doek, r.o. en verso gesign., '27, Herkomst: collectie D.A. Hoogendijk, 75,5 x 69 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400