Jaap Min (1914-1987)
Interieur met moeder en kind
aquarel en gouache, gesign. r.o., 39 x 28 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 320
Hammer Price: € 320