Louis Saalborn (1891-1957)
Parkgezicht (verso bloemstilleven)
board, bloemstilleven gesign. en gedateerd '44, 87 x 115 cm.
Estimate: € 1,000 - € 2,000
Current bid: € 1,200
Hammer Price: € 1,200