Willem van den Berg (1886-1970)
Gier / Landschap met dorp / Zittende vrouw
driemaal paneel, gesign., niet ingelijst, 34 x 20 cm., 22 x 31 cm. en 28 x 21 cm.
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 925
Hammer Price: € 925