Germ de Jong (1886-1967)
Zonnebloemen bij een muur naast een huis
inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 1918, 22 x 29 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 120
Hammer Price: € 120