6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Jakob Dahmen (1821-1900)
Reizigers op een pad in een uitgestrekt landschap
paneel, gesign. r.o., 1869, 54 x 72 cm.
Taxatie: € 300 - € 600
:
Hamerprijs:
Overboden