6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Antoine Vollon (1833-1900)
doek, gesign. l.o., 55 x 72 cm.
Provenance: auction collection Gieseler, Mak van Waay, Amsterdam, 5 May 1926, illustrated in the catalogue, Mr. Spanjaard, Galerie d'Audretsch, The Hague, Van Wisselingh, Amsterdam, in catalogue 1941, inv. nr. 6400
stillife, oil on canvas, 55 x 72 cm.
Taxatie: € 1.500 - € 3.000
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800
Overboden