7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Elisabeth Stoffers (1881-1971)
'De goede genius en de kwade'
pastel, verso gesign., 1917, 13 x 24 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 140 - € 240
Current bid: € 1,600
Hammer Price: € 1,600