7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Friso ten Holt (1921-1997)
Liggend figuur op het strand
doek, gesign. r.o., '60, 40 x 60 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 140 - € 240
Current bid: € 180
Hammer Price: € 180