Compositie met figuur voor een schilderij
potlood, inkt, aquarel en gouache, gesign. l.o., '77, 23,5 x 32 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
mixed technique on paper
Hamerprijs: € 100