Catalogusnummer: 6889
Carlo Berté (geb. 1939)

Compositie met figuur voor een schilderij

potlood, inkt, aquarel en gouache, gesign. l.o., '77, 23,5 x 32 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

mixed technique on paper

Taxatie: € 80 - € 140
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100