7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 6888
Anton Heijboer (1924-2005)

Zonder titel

olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm.

Resale right is applicable
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480

Hammer price: € 480