7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Anton Heijboer (1924-2005)
ets, gesign. r.o., 1957, 27 x 48 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Resale right is applicable
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 1,050
Hammer Price: € 1,050