15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Amsterdamse School, mahoniehouten stoel, circa 1920, toegeschreven aan Cornelis Blaauw (1885-1947).
Mahoniehout, beukenhout en mahoniehout gefineerd triplex, met zigzag gezaagde zijden.
h. 109 cm, b. 48 cm, d. 52 cm.
Uit de collectie van Pieter Goedings, oud eigenaar van bioscoop ‘The Movies’
Exemplaar in het rijksmuseum
Taxatie: € 200 - € 400
:
Hamerprijs:
Overboden