Catalogusnummer: 6505
Germ de Jong (1886-1967)

Zonnebloemen bij een muur naast een huis

inkt, aquarel en pastel, gesign. r.o., 1918, 22 x 29 cm.

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120