7e zitting - Vrijdag 1 november 14.00 uur: 6500-6613 - Antieke en klassieke grote meubelen
Mahoniehouten schenkbuffet, vroeg 19e eeuw,
met onder het wit marmeren blad een uittrekbaar glasbuffet. Aan weerszijden een uittrekblad. In het front een lade en twee verguld bronzen kariatiden. Met spiegelachterwand
br. 127, h. 96/142 en d. 61 cm.
Uit de collectie van een herenhuis
Taxatie: € 5.000 - € 8.000
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600