7e zitting - Vrijdag 1 november 14.00 uur: 6500-6613 - Antieke en klassieke grote meubelen
Catalogusnummer: 6507
Mahoniehouten schenkbuffet, vroeg 19e eeuw,

met onder het wit marmeren blad een uittrekbaar glasbuffet. Aan weerszijden een uittrekblad. In het front een lade en twee verguld bronzen kariatiden. Met spiegelachterwand

br. 127, h. 96/142 en d. 61 cm.

Uit de collectie van een herenhuis

Taxatie: € 5.000 - € 8.000
Huidig bod: € 3.600
Hamerprijs: € 3.600

Hamerprijs: € 3.600