7e zitting - Vrijdag 1 november 14.00 uur: 6500-6613 - Antique furniture
Catalogue number: 6508
Mahoniehouten kast, Japonisme, eind 19e eeuw,

uit de werkplaats van Gabriël Viardot, Parijs. Met open vakwerk en twee deuren, ieder met cloisonné paneel. Het geheel versierd met verguld bronzen kraanvogels, opengewerkt lijst- en snijwerk. Tevens een gestoken draakje wat ook wel wordt gezien als 'zijn' signatuur. In de collecties van het Victoria & Albert Museum in Londen en het Musée des Arts Décoratifs te Parijs zijn stukken van Viardot opgenomen.

br. 116, h. 182 en d. 45 cm.

Estimate: € 4,000 - € 6,000
Current bid: € 6,700
Hammer Price: € 6,700

Hammer price: € 6,700