15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Jean-Claude Novaro (1943-2014), dikwandig glazen vaas met ingesloten tin craquelé en bladgoud, ca. 1980;
Hierbij vrijgevormde dikwandige vaas met ingesloten decoratie, staande op geel aangezette voet.
Taxatie: € 80 - € 120
:
Hamerprijs:
Overboden