15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Amador Braojos (Toledo 1947), zilveren vormstuk gezet in mineraal. Laat 20e eeuw.
Vormgegeven als zeemeermin met hardstenen urn en geëmailleerde staart. Gemerkt 925. [deel van staart manco]
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 260
Hammer Price: € 260