15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Catalogue number: 2671
Amador Braojos (Toledo 1947), zilveren vormstuk gezet in witte kwarts, laat 20e eeuw.

Vormgegeven als steigerende ram, geplaatst op geslepen agaat. Gemerkt 925. [gebroken oor]

h. 28 cm.

(1)

Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140

Hammer price: € 140