Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924)
Gezicht op de Amstel met de Magere Brug. litt.: Laanstra, cat. nr. O/83-1
doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm.
Herkomst: verkregen direct van de kunstenaar door familie van de huidige eigenaar
Estimate: € 50,000 - € 70,000
Hammer Price: