Anton Heijboer (1924-2005)
ets, gesign. r.o., 1957, 27 x 48 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 1.050
Hamerprijs: € 1.050