7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Hermanus Berserik (1921-2002)
'Val, Bom' (ontwerptekening voor boekomslag voor de roman door Gerrit Kouwenaar)
aquarel, gesign. m.l., 1972, 22,5 x 14 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 380
Hammer Price: € 380