7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Hermanus Berserik (1921-2002)
'De man van overmorgen' (ontwerptekening voor boekomslag 'de man van overmorgen'door Marnix Gijsen)
inkt en aquarel, gesign. r.m., '74, 23,5 x 14 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 240
Hammer Price: € 240