Catalogusnummer: 6837
Hermanus Berserik (1921-2002)

'Val, Bom' (ontwerptekening voor boekomslag voor de roman door Gerrit Kouwenaar)

aquarel, gesign. m.l., 1972, 22,5 x 14 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380