Hermanus Berserik (1921-2002)
'De jonge fietser'. Originele tekening, hierbij de ets met hetzelfde onderwerp.
tekening, gesign., 28 juli 1977, 24 x 19 cm. en ets, gesign., 1977, 9/25, 25 x 22 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340