15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2696 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Catalogusnummer: 2565
Thijl Wijdeveld (geb. 1943), gespateld bronzen sculptuur, vrouwen figuur, 1970;

met armen over elkaar, gemonogrammeerd T.W. en gedateerd '70.

H: 64 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 300 - € 1.000
Huidig bod: € 480
Hamerprijs: € 480

Hamerprijs: € 480