15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Thijl Wijdeveld (geb. 1943), gespateld bronzen sculptuur, vrouwen figuur, 1970;
met armen over elkaar, gemonogrammeerd T.W. en gedateerd '70.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 300 - € 1,000
Current bid: € 480
Hammer Price: € 480