15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Lily ter Kuile-Nypels, keramisch vormstuk 'flatneurose',
gemonogrammeerd en gedateerd '61, afgebeeld '1959 Pottenkijker 1969' blz 48. (linksboven een hangende kraal los)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 440
Hammer Price: € 440