Thijl Wijdeveld (geb. 1943), gespateld bronzen sculptuur, vrouwen figuur, 1970;
met armen over elkaar, gemonogrammeerd T.W. en gedateerd '70.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 300 - € 1.000
Hamerprijs: