7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Jan Willem Smeets (geb. 1936)
Drie maal gemengde techniek op board
allen verso gesign., '67, 40 x 30 en 53 x 37 cm. (kleine beschadigingen)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 100 - € 150
Current bid: € 100
Hammer Price: € 100