7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Howard Hodgkin (1932-2017)
litho, niet ingelijst, gesigneerd met initialen, 46/50, 29 x 42 cm.
etching and aquatint in colours, signed HH, 46/50, unframed
Estimate: € 800 - € 1,200
Current bid: € 875
Hammer Price: € 875