Jan Willem Smeets (geb. 1936)
Drie maal gemengde techniek op board
allen verso gesign., '67, 40 x 30 en 53 x 37 cm. (kleine beschadigingen)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 100 - € 150
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100