Harrie Kuyten (1883-1952)
Portret van een jonge vrouw
houtskool, gesign. l.o., 60 x 44 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 300 - € 600
Current bid: € 460
Hammer Price: € 460