Schepen in de haven van Dordrecht
doek, gesign. l.o., 30 x 44 cm.
Provenance: Particuliere collectie van een Dordtse industrieel, verzameld 1e helft 20ste eeuw.
herkomst: particuliere collectie, Dordrecht
Hammer price: € 1,700