Friso ten Holt (1921-1997)
Liggend figuur op het strand
doek, gesign. r.o., '60, 40 x 60 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 140 - € 240
Huidig bod: € 180
Hamerprijs: € 180